Zegar z drewna, zobacz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Marzy Ci się zegar z drewna, ale nie wiesz na co zwrócić szczególną uwagę przy jego zakupie? Ten wpis jest właśnie dla Ciebie!

Mówi się, że drewno wróciło do mody… Chociaż ja uważam, że nigdy z niej nie wyszło. Większość nowocześnie urządzonych mieszkań czy domów posiada drewnopodobne blaty, meble i dodatki. Aby wnętrze zyskało oryginalne wykończenie mamy dla Was propozycję w postaci zegara ściennego z prawdziwego drewna w okazyjnej cenie. Zapraszam na wpis o zegarach ściennych z dębowych plastrów drewna!


Dębowy zegar ścienny, który wpasuje się w wystrój nowocześnie urządzonych wnętrz.

Dąb lancelot, dąb craft, dąb sonoma czy dąb avangarde to tylko przykłady drewnopodobnych oklein używanych do produkcji mebli czy blatów kuchennych, które cieszą się dużą popularnością w ostatnich latach. Nasze drewniane zegary pasują do wyżej wymienionych kolorów oklein. Jeżeli Twoje wnętrze jest urządzone w skandynawskim stylu świetnym drewnianym dodatkiem będzie dębowy zegar ścienny z białymi elementami, które samodzielnie możesz wybrać w konfiguratorze.

Dębowy zegar ścienny o średnicy 30 cm z białym akcentem.

Drewniany zegar na ścianę, jak dobrać jego rozmiar?

W naszej ofercie posiadamy dwa rozmiary dębowych zegarów, które są dostępne w pełnej personalizacji przez Klienta. Mowa tutaj o średnicy 30 cm i 40 cm. Jak dobrać rozmiar zegara do wnętrza? To bardzo proste! Po prostu musisz sobie zaufać…

Z ciekawych historii naszych klientów zasłyszeliśmy, że nasza klientka przed zakupem zegara chciała “opatrzyć” się z widokiem. Wycięła sobie karton o wymiarach zegara i powiesiła go w docelowym miejscu. Po dwóch tygodniach dostaliśmy zielone światło na działanie. Klientka po namysłach i intensywnych dyskusjach z pozostałymi domownikami zadecydowała, że zamiast 30 cm wybiera większy, 40 cm rozmiar. Morał z tego taki, że czasem dłuższa chwila namysłu czasem pomaga!

Zegar z plastra drewna o średnicy 40 cm.

Mały zegar z dużymi cyframi, czy można taki zamówić?

Po pierwsze zegar z dużymi cyframi to świetne rozwiązanie w momencie, gdy nie dysponujemy większą ilością przestrzeni na ścianie. Należy zwrócić uwagę na czytelność zegara, bo czasem większe cyfry potrafią całkowicie zmienić wygląd zegara i znacznie ułatwić odczytanie z niego godziny. W naszej ofercie mamy cyfry o średnicy 2 cm, 3 cm, 4 cm, które kleimy dla Was własnoręcznie. Zmiana cyfr na większe to naprawdę świetne rozwiązanie, które nie wpływa na cenę zegara. Większe cyfry znacznie ułatwiają odczytanie godziny. Jak napisać nam o takiej zmianie? Wystarczy napisać w uwagach przy zamówieniu prośbę o zmianę wielkości cyfr – jest to usługa bezpłatna.

O możliwości zmiany rozmiaru cyfr pisałam już we wpisie do którego Was odsyłam: https://cudazdrewnaonline.pl/prezent-dzien-babci-i-dziadka/


Zegar z drewna – jak go stworzyć i o czym należy pamiętać?

Drewniane zegary ścienne cieszą się dużą popularnością, dlatego chcemy przybliżyć temat najpopularniejszych błędów podczas ich konfiguracji. Dlatego tworzyłam specjalnie dla Was listę najpopularniejszych błędów podczas składania zamówień.

 1. Kolor zegara, który nie pasuje do reszty mebli. To z pewnością najpopularniejszy błąd, który sprawia, że przygotowany przez nas produkt nie przechodzi akceptacji Klienta. Jak tego uniknąć? To banalnie proste – skontaktuj się z nami!
 2. Dobór odpowiedniego gatunku drewna, przecież dąb to dąb! Czy posiadasz w domu meble, których nazwa wskazuje na konkretny gatunek drewna? Nie sugeruj się tym przy zamawianiu zegara z prawdziwego drewna! W większości przypadków kolory blatów czy mebli z okleiny diametralnie się różnią i nie mają odzwierciedlenia do koloru prawdziwego drewna.
 3. Wielkość cyfr w zegarze. To dość popularna pomyłka, która kosztuje nas dużo czasu. Ze względu na to, że w naszej pracowni kleimy cyfry własnoręcznie ich zmiana jest dosyć czasochłonna. Warto przemyśleć wielkość cyfr sugerując się wielkością zegara. Wskazówka: Przed zakupem zegara można się z nami skontaktować. Wysyłamy wtedy zdjęcia robocze, które pozwalają pokazać jak będzie wyglądał zamówiony zegar.
 4. Rozmiar zegara. To rzadkość, ale również się zdarza! Każdy plaster drewna nieznacznie różni się wielkością. Należy jednak pamiętać, że mamy do czynienia z naturą, każdy plaster drewna różni się od siebie. Z tego powodu udostępniamy naszym klientom wirtualną galerię w której tarczę zegara wybiera się samodzielnie na podstawie zdjęć.
 5. Zegar identyczny jak ze zdjęcia na stronie. Tutaj chłodzimy entuzjazm i wyobrażenia naszych klientów o identycznym zegarze jak ze zdjęcia. Oczywiście staramy się odtworzyć zegar i dobrać kolor oraz kształt plastra. Jednak nie dajemy 100% pewności, że zegar będzie identyczny.
Dębowy zegar z plastra drewna o średnicy 40 cm

Pomocne linki:

 1. Dębowy zegar ścienny o średnicy 30 cm: https://cudazdrewnaonline.pl/produkt/debowy-zegar-z-plastra-drewna-30-cm/
 2. Dębowy zegar z plastra drewna o średnicy 40 cm: https://cudazdrewnaonline.pl/produkt/debowy-zegar-z-plastra-drewna/
 3. Zakładka wyprzedaż w której trafiają się wyjątkowe egzemplarze w obniżonej cenie: https://cudazdrewnaonline.pl/kategoria-produktu/zegary-z-drewna/wyprzedaz/
 4. Artykuł, który porusza temat zmiany cyfr w zegarze: https://cudazdrewnaonline.pl/prezent-dzien-babci-i-dziadka/
 5. Jeżeli masz pytanie, skontaktuj się z nami: https://cudazdrewnaonline.pl/kontakt

23 komentarze

 1. Warto wiedziec jaki zegar kupić. ja na przykład kupiłam do gabimetu zegar, w którym co tydzień muszę wymieniac baterię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *