O nas

KArolina Maj - CUDA Z DREWNA

KILKA SŁÓW ODE MNIE O HISTORII NASZEJ MARKI

Marka CUDA Z DREWNA powstała z myślą o tworzeniu niepowtarzalnych i dopasowanych dodatków z drewna do każdego wnętrza.

Na początku tworzyliśmy zegary z plastrów dębowych dla rodziny i znajomych, potem poszerzaliśmy ofertę o inne rodzaje plastrów, aż w końcu zdecydowaliśmy się stworzyć pierwszy zegar w obręczy!

Od zawsze każdy zegar z drewna był całkowicie personalizowany! Zależało mi na tym, aby stworzyć markę, w której to Klient decyduje o wyglądzie przedmiotu, który zakupi. Udało mi się? Chyyyba… tak!

Bardzo Wam dziękuje, że obdarzyliście markę CUDA Z DREWNA zaufaniem i pozwoliliście mi rozwinąć skrzydła poza pracą na etacie!

Karolina Maj

Założycielka CUDA Z DREWNA

KILKA SŁÓW ODE MNIE DLA WAS

Zaczynaliśmy tworzyć zegary dla rodziny i przyjaciół. Zdjęcie obok ma wartość sentymentalną, bo to nasz pierwszy stworzony zegar, który do tej pory wisi u naszych znajomych w salonie.

Dlaczego nasze zegary są tak wyjątkowe? Bo razem z Karoliną poświęcamy mnóstwo czasu, aby wybrać odpowiedni materiał, dodatki, omówić kolejne produkty, tak aby nasza oferta zachwycała nawet najbardziej wymagających klientów. W tworzenie zegarów i innych drewnianych dodatków wkładam całe serce, dlatego wykonane są z największą starannością i dbałością o każdy szczegół, przez co czas oczekiwania jest nieco dłuższy (max. 14 dni roboczych), w porównaniu do zakupionych w innych, konkurencyjnych w sklepach nastawionych na masową sprzedaż.

Dziękuję, że moje hobby do majsterkowania zauważyło tak wiele osób i dzięki temu mogę tworzyć dla Was piękne zegary… i nie tylko!

Rafał Boczkowski

Założyciel CUDA Z DREWNA