O nas

CUDA Z DREWNA, kim jesteśmy i co robimy?

To niewielka i kameralna pracownia z okolic Wrocławia w której tworzymy dla Was prawdziwe arcydzieła zgodne z Waszą wizją. Naszą misją jest tworzenie produktów najwyższej jakości i zadbanie o jakość oraz obsługę klienta, która gra u nas pierwsze skrzypce! Tworzymy produkty nieoczywiste, unikatowe, z duszą. Idziemy w funkcjonalne dodatki do domu. Znajdziesz u nas zegary ścienne, deski do krojenia, wieszaki, pomysły na podarunki.

Załoga, która tworzy CUDA Z DREWNA

KArolina Maj - CUDA Z DREWNA

KAROLINA

Co ja tutaj robię? Odpowiadam za kontakt z Wami, mailowy jak i telefoniczny – to właśnie ze mną ustalacie szczegóły swoich projektów. Dbam o jakość Waszych cudów jak i terminowość ich doręczenia.

Bardzo Wam dziękuje, że obdarzyliście markę CUDA Z DREWNA zaufaniem i pozwoliliście mi rozwinąć skrzydła poza pracą na etacie!

Karolina Maj

Założycielka CUDA Z DREWNA

RAFAŁ

Czym zajmuje się Rafał? Odpowiada za brudną robotę, która jest najważniejsza! To w jego rękach są Wasze zamówienia, bo właśnie on odpowiada za ich powstanie.

Rafał z wykształcenia jest logistykiem, więc zajmuje się zaopatrzeniem i dba o to, aby wszystkie produkty z oferty przez cały rok były dla Was dostępne.

Dziękuję, że moje hobby do majsterkowania zostało zauważone i dzięki temu mogę tworzyć dla Was piękne zegary… i nie tylko!

Rafał Boczkowski

Założyciel CUDA Z DREWNA

rafał-boczkowski-zegar-drewniany-duzy