dębowy-zegar-ścienny

Zegary z plastra drewna

Drewniane zegary ścienne, które powstają w Naszej pracowni są jedyne w swoim rodzaju!

Zaprojektuj w kilku kliknięciach własny unikatowy egzemplarz zegara, który wykonamy dla Ciebie w maksymalnie 14 dni – przed wysyłką zegara wyślemy Ci zdjęcie do akceptacji.

Z jakich gatunków drewna powstają zegary ścienne?

Dębowy zegar z plastra drewna

Zegar z plastra dębu występuje u nas w dwóch średnicach: 30 cm oraz 40 cm. Drewno dębowe ma piękną, charakterystyczną strukturę i kolor. Dzięki swoim zaletom i estetycznemu wyglądowi drewno dębowe cieszy się dużą popularnością w designie wnętrz. W zależności od Twoich potrzeb i gustu możesz u nas znaleźć zarówno zegary z małych plastrów dębowego drewna jak i z dużych plastrów.

Brzozowy zegar z plastra drewna

W ofercie posiadamy 30 cm oraz 40 cm zegary z tego drewna. Brzozowe drewno posiada delikatny wzór słojów i doskonale wpasowuje się w styl boho, który charakteryzuje się naturalnością, swobodą i oryginalnością. Salon w stylu boho? - Koniecznie zakup nasz zegar, aby dopełnić wystrój! Jeśli cenisz sobie ten rodzaj drewna to zapoznaj się z całą naszą ofertą brzozowych zegarów z plastra drewna.

Drewniany zegar z plastra wiązu

Posiadamy go w średnicy 30 cm - ma ciekawą barwę drewna łączącą w sobie jasne i ciemne fragmenty. Zegar z plastra wiązu to unikalny i oryginalny element dekoracyjny, który wspaniale komponuje się z naturalnymi i rustykalnymi wnętrzami.

Zegar ścienny orzech włoski

Zegary z orzecha włoskiego są ponadczasowe! Ich wyjątkowość tkwi w kontrastowej barwie drewna i jej unikatowemu usłojeniu. W ofercie posiadamy przepiękne plastry orzecha włoskiego o średnicy około 40 cm z których możesz stworzyć swój unikatowy egzemplarz zegara. W zależności od potrzeb i Twojego gustu u nas możesz stworzyć indywidualny - duży lub mały zegar ścienny z plastra drewna orzecha włoskiego.