Drewniany zegar z plastra brzozowego 40 cm – konfigurator produktu

259,00 

Przedstawiamy Ci w pełni personalizowany zegar z plastra brzozy, który samodzielnie możesz stworzyć dzięki konfiguratorowi produktu. Jest to idealny drewniany dodatek, który wykonamy dla Ciebie na zamówienie w ciągu maksymalnie 14 dni.

Daj ponieść się twórczości i stwórz nietuzinkowe arcydzieło, w konfiguratorze produktu poniżej tego opisu.  Aby prawidłowo złożyć zamówienie każdy element zegara taki jak: rozmiar, plaster, wskazówki oraz cyfry musi być zaznaczony zieloną obwódką! – zdjęcia gotowych zegarów są zrealizowanymi projektami i nie są na sprzedaż.

Informacje o zegarze:

 • Średnica zegara wykonanego z plastra brzozy to około 40 cm,
 • Drewno: brzozowe, suche, zabezpieczone matowym lakierem,
 • Produkt posiada zawieszkę w tylnej części zegara, która umożliwia montaż na ścianie,
 • Mechanizm zasilany 1 szt. baterii AA, cichy (płynący) – montowany w plastrze drewna,
 • Jeżeli masz konkretne wymagania (np. kierunek ułożenia plastra, zdjęcie kory, wielkość i rozmieszczenie cyfr ) napisz uwagi przy składaniu zamówienia w dodatkowym polu

Drewniany zegar z plastra brzozowego – charakterystyka:

Na oryginalnych plastrach drewna brzozy, które wyselekcjonowaliśmy, możemy stworzyć dla Ciebie wyjątkowy 40 cm zegar z drewna, którego wygląd sam zaprojektujesz. Zegar z plastra brzozy może być idealnym dodatkiem do salonu, sypialni, jadalni czy biura. Jego naturalna, rustykalna estetyka sprawia, że pasuje do wielu różnych stylów wnętrzarskich, od klasycznych, boho po nowoczesne. Dodatkowo, dzięki swojej oryginalnej formie, zegar z plastra brzozy może również stanowić wspaniały prezent dla osób ceniących piękno natury i prostotę formy. To również niekonwencjonalny pomysł na prezent, który nigdy się nie zdezaktualizuje!

Każdy zegar z plastra brzozy jest wyjątkowy i charakteryzuje się indywidualnym rysunkiem i strukturą drewna. To sprawia, że ​​każdy z nich jest niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym, który przyciąga uwagę i dodaje stylu każdemu pomieszczeniu. Drewno to naturalne tworzywo, które od wieków stosuje się do zabudowy i dekoracji wnętrz. W pracowni CUDA Z DREWNA również wykorzystujemy ten prastary i szlachetny materiał. Ciekawa i tak niespotykana kora brzozy przyciąga wzrok z daleka – to niebywała zaleta tego gatunku drewna. Dzięki pełnej personalizacji naszych zegarów możesz samodzielnie skomponować swój wyjątkowy egzemplarz!

Zegar ścienny w stylu boho – co nas wyróżnia?

To, co wyróżnia nasze zegary z drewna, to ich indywidualny charakter. To nie kolejny zegar wyprodukowany masowo, bez charakteru i pożądanej jakości. Naszych zegarów nie znajdziesz w popularnych sklepach sieciowych dostępnych na każdym rogu ulicy. My nasze CUDA Z DREWNA tworzymy w niewielkiej pracowni, gdzie zwracamy uwagę na najmniejsze detale, bo wiemy, że znajdujemy się w klasie produktów premium. Zamówiony u nas zegar jest jedyny w swoim rodzaju! Nie ma dwóch takich samych plastrów drewna, a dzięki pełnej personalizacji dodatków każdy brzozowy zegar z plastra drewna jest inny. Trwałość i naturalność drewna, które wykorzystujemy to nie puste frazesy, a cechy, które mają zastosowanie w praktyce. Drewno brzozowe w naszej pracowni jest przygotowane w odpowiedni sposób. Przede wszystkim sezonowane i suszone tak, aby wilgotność wnosiła 6 do 10%.  Wykonanie zegara w plastrach drewna to wyzwanie, na które czekamy i któremu – przyznajemy – z chęcią podołamy. 

Informacje o zegarze:

 • Średnica zegara wykonanego z plastra brzozy to około 40 cm,
 • Drewno: brzozowe, suche, zabezpieczone matowym lakierem (sam wybierasz plaster),
 • Produkt posiada zawieszkę w tylnej części zegara, która umożliwia montaż na ścianie,
 • Mechanizm zasilany 1 szt. baterii AA, cichy (płynący) – montowany w plastrze drewna,
 • Zegar możemy pozbawić kory (napisz taką informację w polu “informacje dodatkowe”)

Dodatkowe informacje o produkcie:

 • Cyfry na tarczach zegarów kleimy własnoręcznie,
 • Każdy zegar można pozbawić kory (napisz taką informacje w dodatkowym polu widocznym w konfiguratorze),
 • Produkt wykonywany tylko na zamówienie,
 • CUDA Z DREWNA produkują się w Polsce,

Używamy wysokiej jakości materiałów, i współpracujemy z najlepszymi dostawcami, aby dostarczać Naszym Klientom najwyższej jakości produkt. Zegary doskonale zabezpieczamy lakierami sprawdzonych i topowych marek, które skutecznie chronią wszystkie elementy i gwarantują ich trwałość. Dzięki temu możesz liczyć na to, że jedyny czas, któremu poddadzą się zegary ścienne przygotowane w naszej pracowni to czas, który będą wskazywać! 🙂

Zostań beneficjentem pasji, z którą działamy w CUDA Z DREWNA jeżeli masz jakieś pytania odnośnie zegara to zadaj nam pytanie w formularzu.

Plastry brzozowe 40 cm

40cm-BA3, 40cm-BA5

Wskazówki

Wskazówki nr 1, Wskazówki nr 2, Wskazówki nr 3, Wskazówki nr 4, Wskazówki nr 5, Wskazówki nr 6, Wskazówki nr 7, Wskazówki nr 8, Wskazówki nr 9, Wskazówki nr 11, Wskazówki nr 12, Wskazówki nr 13, Wskazówki nr 14

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Drewniany zegar z plastra brzozowego 40 cm – konfigurator produktu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *