Biały zegar ścienny z dębową deską | średnica 40 cm

Original price was: 449,00 zł.Current price is: 339,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 339,00 .

Przedstawiamy okrągły, nowoczesny zegar ścienny w białej oprawie z dębową deską.

40 cm dębowy zegar ścienny został zamknięty w stalowej obręczy, która została pomalowana na biało. Biel w połączeniu z drewnem to ciekawe i mocno niedocenione połączenie, które tworzy piękny duet i uwydatnia piękno drewna. Wybitnie podkreślony sęk oraz kolor dębowej deski i jej kształt przyciągają wzrok z daleka!

Warto również dodać, że ten egzemplarz zegara powstał w duchu no-waste! Pewnie jakiś czas temu ta deska z której wykonaliśmy ten projekt byłaby potraktowana jako odpad – teraz stanowczo mówimy NIE! Chcemy, aby deski, które zostały nam po wykonaniu wcześniejszych projektów dostały drugie życie.

Kupujesz pełnowartościowy produkt z możliwością personalizacji wskazówek oraz cyfr w konfiguratorze poniżej. Wysyłka produktu w 2 dni robocze!

Drewniane zegary ścienne tworzone w naszej pracowni są no-waste!

W naszej pracowni powstał kolejny drewniany zegar ścienny zamknięty w białej obręczy! To już kolejna realizacja, która powstała w duchu no-waste. Jeszcze jakiś czas temu deska, która została tarczą tego zegara byłaby potraktowana jako odpad i zutylizowana. Z racji na to, że w naszej standardowej ofercie tworzymy zegary od 35 cm aż do 70 cm każda deska dodana do konfiguratora musi spełniać konkretne wymiary. Deska z której powstał ten zegar już nie spełniała tych wymagań, dlatego stworzyliśmy z niej wyjątkowy dębowy zegar w białej obręczy o średnicy 40 cm, który możesz zakupić od ręki!

O tym zegarze:

Wyjątkowe ubarwienie deski osadzonej w tym egzemplarzu przyciąga wzrok z daleka, spójrz tylko na ten sęk! Gotowy zegar ścienny z zakładki wyprzedaż od momentu zamówienia zegara na stronie wysyłamy maksymalnie w 2 dni robocze! Taki zegar również możesz spersonalizować zmieniając wskazówki na inny model, oraz dobrać cyfry, które przykleimy dla Ciebie własnoręcznie -nie wydłuży to czasu realizacji Twojego zamówienia! Ten drewniany zegar ścienny jest produktem tworzonym własnoręcznie. Dzięki temu posiadają unikatowy wygląd i duszę!

POZNAJ SZCZEGÓŁY TEGO ZEGARA W OBRĘCZY:

  • Średnica tego zegara to 40 cm,
  • Lakierowana obręcz w kolorze: biały-połysk,
  • Drewno: dębowe- suche, zabezpieczone matowym lakierem wysokiej jakości,
  • Kwarcowy mechanizm zasilany 1 szt. baterii AA, cichy, płynący – montowany w desce,
  • W tylnej części zegara montujemy zawieszkę odpowiednią do ciężaru zegara,
  • Zegar nie ma przypisanych na stałe wskazówek, dlatego przy zakupie możesz je wybrać!
  • Możesz dobrać cyfry, które przykleimy do zegara własnoręcznie.

ps. Na czas transportu demontujemy wskazówki, które są do samodzielnego montażu – nie martw się! Dodajemy instrukcję montażu – w razie komplikacji skontaktuj się z nami przed przystąpieniem do montażu, podeślemy filmik instruktażowy.

Zostań beneficjentem pasji, z którą działamy w CUDA Z DREWNA. Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie zegara z drewna w obręczy to zadaj nam pytanie w formularzu.

Waga 5 kg
Wymiary 35 × 35 × 5 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Biały zegar ścienny z dębową deską | średnica 40 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…