Zegar ścienny orzech włoski 40 cm – konfigurator produktu

259,00 

Kiedy czas płynie w harmonii, życie nabiera piękna! Przedstawiamy unikatowy zegar ścienny wykonany z plastra orzecha włoskiego o średnicy około 40 cm, który jest prawdziwym dziełem natury.

Zegar emanuje autentycznym urokiem i elegancją, która idealnie wpasuje się do Twojego wnętrza dzięki całkowitej personalizacji zamówienia! Stwórz własny zegar wybierając plaster, cyfry oraz wskazówki w konfiguratorze produktu (znajduje się poniżej)

Informacje o zegarze:

  • Średnica zegara to około 40 cm (wymiary konkretnych plastrów mogą się różnić – zobacz jaki plaster wybierasz, na nim są podane dokładne wymiary),
  • Zegar wykonany z plastra orzecha włoskiego,
  • Drewno jest odpowiednio zaimpregnowane (wykończenie powłoki – matowe)
  • Mechanizm zegara jest płynący (cichy) i znajduje się w plastrze drewna,
  • Zegar w tylnej części posiada zawieszkę, aby możliwy był jego montaż na ścianie,
  • Każdy zegar można pozbawić kory (napisz taką informacje w dodatkowym polu widocznym w konfiguratorze),
  • Do zegara dodawana jest dodatkowo bateria,

Czas realizacji zegara z plastra orzecha to maksymalnie 2 tygodnie, przed wysyłką produktu skontaktujemy się z Tobą, aby pokazać Ci jego zdjęcie do akceptacji.

Czas na odrobinę naturalnego piękna w Twoim domu! Nasz wyjątkowy zegar ścienny z plastra orzecha włoskiego to prawdziwe dzieło sztuki. Ten zegar jest nie tylko estetyczny, ale również praktyczny!

Dzięki możliwości pełnej personalizacji masz wpływ na to jak będzie wyglądał Twój egzemplarz! Samodzielnie wybierasz plaster drewna, dobierasz wskazówki oraz cyfry, które znajdą się z zegarze. Aby dopasować zegar idealnie do swojego gustu, możesz usunąć korę – po prostu daj nam znać w dodatkowym polu w naszym konfiguratorze. W produkcie osadzony zostanie płynący i cichy mechanizm. Dzięki temu będziesz cieszyć się odmierzaniem czasu w ciszy.

Dodatkowo, dołączamy baterię, więc Twój nowy zegar będzie gotowy do użytku od razu po rozpakowaniu. Ciesz się pięknem natury i niezawodnością naszego włoskiego zegara!

Plastry drewna 40 cm - orzech

orzech-wloski-OA1, orzech-wloski-OA4, orzech-wloski-OA5, orzech-wloski-OA6, orzech-wloski-OA7, orzech-wloski-OA8, orzech-wloski-OA9

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zegar ścienny orzech włoski 40 cm – konfigurator produktu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *