Drewniany zegar ścienny w srebrnej obręczy – kulisy powstania

Czy srebrny kolor będzie pasował do ciepłego odcienia drewna? Zapraszam Cię na wpis, który odsłoni tajniki powstawania personalizowanych zamówień w naszej pracowni.

Ostatnio udało nam się zrealizować ciekawe zamówienie, które było w pełni personalizowane pod wizję klienta i nieco odbiegało od stałej oferty dostępnej w naszym sklepie internetowym. Mowa tutaj o projekcie zegara w obręczy ze srebrnymi akcentami. Zapraszam Cię na wpis w pełni poświęcony temu projektowi!

wlasnorecznie-wykonany-zegar-srebrny

Krok 1 – Poznanie potrzeb klienta i wstępny wywiad odnośnie wyglądu zegara.

Po pierwsze na samym początku personalizacji zegara zależy nam, aby poznać wizję klienta i szczegółowo omówić jego potrzeby. To tego procesu podchodzę bardzo szczegółowo, bo właśnie w tym momencie wizualizuje się jak ma wyglądać zegar, który klient otrzyma w finalnym procesie powstawania do akceptacji. Dostałam informację o pożądanej średnicy zegara, Klientka zdecydowała się za zakup zegara o średnicy 50 cm. Produkt miał posiadać cyfry oraz wskazówki. Postawiła na zegar w stalowej, okrągłej obręczy, a kolorem przewodnim tego egzemplarza ku mojemu zdziwieniu było… srebro!


Krok 2 – Wybór konkretnej deski do zegara w obręczy.

…i tutaj zaczynają się prawdziwe dylematy! W naszej ofercie posiadamy dziesiątki desek, które są uaktualniane na bieżąco w naszej wirtualnej galerii. Każdy zegar musi być wyjątkowy i w pełni spełniać oczekiwania klienta. Klient widzi realne zdjęcie wraz z wymiarami deski, którą zamawia. Padł wybór, aby w zegarze w obręczy pojawiła się deska w ciepłym odcieniu i lekko fikuśnym kształcie. Bez zastanowienia zaproponowałam dębową deskę “DĄB B5”, która moim zdaniem jest przepiękna i będzie pasować do zegara o średnicy 50 cm jak ulał! Sami oceńcie:

dębowa-deska-na-zegar

Krok 3 – Wybór pozostałych elementów w które wyposażymy zegar.

Kolejnym krokiem było ustalenie konkretnego odcieniu srebrnych dodatków. Pojawia się tutaj kolejny wybór wskazówek oraz rozmiaru cyfr. Aby Klientowi było łatwiej wysyłamy wirtualizację deski w obręczy + rozłożone cyfry, aby łatwiej było sobie wyobrazić całość projektu i podjąć decyzję.


FINAŁ! Efekt końcowy – zdjęcia zegara do akceptacji.

srebrny-zegar-scienny-z-elementem-drewna
wlasnorecznie-wykonany-zegar-srebrny

Skomponuj własny zegar razem z nami!

Nowoczesny zegar z drewna w nietypowym połączeniu kolorystycznym chodzi Ci po głowie? Szukasz drewnianego zegara o niespotykanym wymiarze?

Napisz do nas wiadomość lub zadzwoń, aby porozmawiać o swojej wizji!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *