Jaki prezent wybrać na Dzień Babci i Dziadka?

Zastanawiasz się jakim prezentem obdarować dziadków z okazji ich święta? Ten tekst jest dla Ciebie!

Nie masz jeszcze żadnego pomysłu na prezent dla babci i dla dziadka? Ich święta są już tuż tuż, czyli 21 i 22 Stycznia. Postaw na funkcjonalny i cieszący oko prezent jakim są drewniane zegary z plastrów drewna, które tworzymy w naszej pracowni na indywidualne zamówienia naszych klientów.


Trzej Królowie, czyli gatunki: dąb, brzoza i wiąz to nasze propozycje na tarczę drewnianych zegarów ściennych, które świetnie sprawdzą się jako prezent na wyjątkową okazję jaką są zbliżające się święta: Dzień Babci i Dziadka.


Dębowy zegar z plastra drewna – dwa rozmiary!

Dębowy zegar z plastra drewna jest najbardziej popularnym produktem w naszym sklepie! Ze względu na spore zainteresowanie zdecydowaliśmy się wprowadzić ten produkt w dwóch średnicach: 30 cm i 40 cm, zobaczcie poniżej jak prezentują się wybrane dębowe modele zegarów z dębowych plastrów drewna.


Brzozowy zegar drewniany – idealny prezent!

Brzozowe zegary zachwycają wyglądem, spójrzcie tylko na piękną, bujną korę na plastrach drewna. Poniżej dwie ciekawe propozycje na drewniany zegar z plastra brzozy. Specjalnie z myślą o Babci i Dziadku mamy możliwość zmiany cyfr na większe, aby łatwiej można było odczytać czas! Podczas zamówienia wystarczy wpisać informację w dodatkowym polu przy konfiguratorze produktu.


Drewniany zegar z plastra wiązu – czas na nieznane!

Wiąz przez wielu specjalistów zaliczany jest to najpiękniejszych gatunków drewna. Zaletą drewna wiązu jest jednak na pewno to, że należy ono do gatunków najbardziej odpornych na działanie wilgoci czy pleśni. Wyjątkowa kolorystyka drewnianego zegara z plastra wiązu z pewnością odnajdzie się w nowoczesnych wnętrzach! Nie straszne mu przeciągi czy zmiana temperatury w pomieszczeniu.


Indywidualne zamówienia są zawsze mile widziane!

W naszej ofercie znajdują się 3 gatunki z których wykonujemy drewniane zegary z plastrów, ale lubimy podejmować się wyzwań! Na indywidualne zamówienie możemy wykonać dowolną średnicę zegara z dowolnego gatunku drewna. Skontaktuj się z nami w sprawie zamówienia indywidualnego, czekamy na Twoją wiadomość!

9 komentarzy

  1. Zamówiłam juz u Was dębowy zegar, ale ze dwa lata temu za pośrednictwem Facebooka. Zegar wygląda jak nowy i prezentuje się fenomenalnie!

    Świetnie sie rozwijacie, stronka jest przepiękna i bardzo intuicyjna, a wpisy blogowe o drewnianych zegarach i nie tylko to strzał w 10tkę!

  2. Ale wybór! Zegary z drewna to piękny prezent, który na pewno spodoba się starszemu pokoleniu.

    Ps. świetnie, że do zegarów można samodzielnie dobierać dodatki, te większe cyfry robią robotę. 🙂

  3. Świetne przypomnienie, macie doskonałe wyczucie czasu! Brzozowy zegar zachwycił moje serce aż tak, że już złożyłam już zamówienie. Już nie mogę się doczekać paczki! Macie przepiękne te cuda z drewna. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *