Gdzie kupić zegar ścienny?

U nas w zakładce WYPRZEDAŻ!

Styczniowa akcja wielkiego czyszczenia magazynów w naszym warsztacie na dobre się rozpoczęła! Wystawiliśmy Dla Was wyjątkowe zegary w obręczach, które można kupić w obniżonej cenie! Od siebie dodajemy też darmową dostawę! W tym wpisie chcemy Wam przedstawić 35 cm zegary w obręczach… zanim zostaną wyprzedane! 🙂

Pamiętaj o tym, że kupując zegary z naszej pracowni wspierasz małą markę, którą dla Ciebie tworzymy oraz polski przemysł, bo nasze zegary ścienne są legalnie produkowane w Polsce!


Mały, drewniany zegar ścienny bez cyfr -minimalizm.

Ten wpis zostanie poświęcony zegarom w obręczy o średnicy 35 cm (najmniejszy rozmiar w naszej ofercie), które wcale nie powstały z przypadku! Coraz częściej w nowoczesnych wnętrzach widzimy loft czy nowoczesny skandynawski styl. Wychodzimy z kilkoma propozycjami gotowych szkieletów w których można zmienić model wskazówek . Razem z Rafałem prowadziliśmy burzliwą dyskusję z których desek i w jakim ułożeniu mają powstać te cudeńka. Czas na oficjalne przedstawienie tych cudeniek!

Ten zegar ścienny wykonaliśmy z dębowej deski i zamknięty w stalową obręcz o średnicy 35 cm. Taki zegar idealnie wpasuje się w wystrój kuchni czy salonu w którym można wygospodarować małą ilość miejsca.

Minimalizm tego zegara hipnotyzuje z daleka, czy skusisz się na jego zakup?

cuda z drewna 35 cm dębowy
35-cm-zegar-dębowy-ścienny-handmade

Jedyny w swoim rodzaju drewniany zegar ścienny o średnicy 35 cm jest już dostępny na sprzedaż! Spójrz tylko na piękno zamknięte w tej dębowej desce o ciekawym kształcie i wyglądzie, której ząb czasu nie oszczędzał. Dodatek wskazówek o ciekawym wzorze idealnie podbija wygląd zegara.

Czy ktoś pokocha tą nieidealną deskę dębową?

Ostatni zegar do przestawienia w dzisiejszym wpisie to oczywiście orzech! Ten mały, ale jakże wyjątkowy egzemplarz skrada serce przede wszystkim ciepłym odcieniem deski oraz dużym sękiem, który dodaje uroku całemu produktowi, prawda?

35 cm zegar scienny handmade

Pytania

Jak zrobić drewniany zegar?

Potrzeba na pewno dużo zrozumienia i pasji do drewna! Trzeba też na pewno zaopatrzyć się w stalową obręcz, piękną drewnianą deskę, wskazówki, cyfry, mechanizm, impregnat, zawieszkę oraz szereg narzędzi, które umożliwią wykonanie takiego produktu.

Który zegar drewniany będzie pasował do kuchni?

Nowoczesny styl, który teraz dominuje w popularnych sklepach z wyposażeniem daje nam pole do popisu! Nasze zegary idealnie będą pasowały do blatów laminowanych imitacji jesionu, orzecha czy dębu,

Gdzie kupić taki drewniany zegarek w stalowej obręczy?

Jak to gdzie? Oczywiście, że u nas! Posiadamy własny sklep internetowy (www.cudazdrewnaonline.pl) oraz wystawiamy swoje produkty na portalach rękodzielniczych, popularnych serwisach społecznościowych oraz sklepach internetowych.

Dobierz zegar do swoich potrzeb! Wielkość (średnica) zegarów, które wykonujemy dla Naszych klientów jest nieograniczona! W standardowej ofercie posiadamy wielkości 35-70 cm, ale na indywidualne zamówienie wykonamy inny kształt i wielkość, którą ustalisz z nami w zakładce kontakt.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *