Antyzegar, czyli zegar chodzący do tyłu.

Zegar wsteczny, zegar chodzący w drugą stronę, zegar wspak, lustrzany zegar, zegar na odwrót... czy już wiecie o jakim zegarze jest ten wstęp? Kochani czytelnicy, dziś poruszę dla Was temat wyjątkowego zegara ściennego, jakim jest ANTYZEGAR!

Zgodnie z ruchem wskazówek zegara, czyli jak? Po tym wpisie zmienisz myślenie!


Antyzegar, co to jest? Jak to wytłumaczyć?

Anty-zegar (zegar, który chodzi wstecz) to zegar na ścianę, który jest odwrotnością zwykłego zegara – jego wskazówki ruszają się w przeciwnym kierunku do tradycyjnego zegara. Proste, prawda? Po prostu wskazówki antyzegara poruszają się w lewą stronę.


Jak zaczęła się historia o czasie wspak w naszej pracowni CUDA Z DREWNA?

Dostaliśmy ciekawe pytanie na naszym fanpage na Facebooku od Pana Rafała. Czy jesteśmy w stanie stworzyć zegar, który będzie chodził w przeciwnym kierunku niż większość społeczeństwa uznaje za normalne? Chwila pauzy, dwukrotne przeczytanie tego samego zapytania… i już wszystko wiemy! Tak, wykonaliśmy dla Pana pierwszy antyzegar w zegarze z plastra drewna!

Spójrzcie na nasz pierwszy projekt antyzegara ściennego wykonanego z plastra dębowego bez kory, który powędrował do Pana Rafała!


Antyzegar, czy to na pewno jest dobry wybór?

Na pewno na początku odczyt czasu z tarczy zegara będzie nieco trudniejszy. Z pewnością sprawdzenie godziny będzie wymagało od Ciebie odrobiny skupienia i uwagi. Zerknięcie na zegar już nie będzie zwykłą czynnością, którą wykonuje się automatycznie! Oderwanie się od schematu na pewno poprawi Twoją uważność, a nawet więcej! Bo posiadanie w domu antyzegara ściennego pozwoli Ci zostać zgrywusem w towarzystwie! Jestem pewna, że odczytanie godziny dla osób widzących taki zegar po raz pierwszy nie będzie przysłowiową bułką z masłem! 😎


Prezent z jajem? Postaw na zegar wsteczny, który dla Ciebie spersonalizujemy!

Jesteś fanem niebanalnych gadżetów, a przy okazji cenisz sobie unikatowość i jakość produktu? Zegar cofający czas zaskoczy i ucieszy każdego, kto zostanie nim obdarowany! Przełam schemat i postaw na funkcjonalny i ciekawy gadżet jakim może stać się antyzegar ścienny! Odmień z nami bieg czasu! U nas spersonalizujesz swój zegar chodzący wspak, bo każdy zegar może stać się antyzegarem!

11 komentarzy

  1. Bardzo interesujące doświadczenie taki zegar. Myślę, ze rekwizyt nie tylko do użytku domowego. Widzę, szersze pole wykorzystania go.

  2. ciekawy pomysł, choć pewnie wiele osób będzie skolowana. zapewne kwestia przyzwyczajenia, aczkolwiek wizualnie piekny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *