Antyzegar, czyli zegar chodzący do tyłu.

Zegar wsteczny, zegar chodzący w drugą stronę, zegar wspak, lustrzany zegar, zegar na odwrót... czy już wiecie o jakim zegarze jest ten wstęp? Kochani czytelnicy, dziś poruszę dla Was temat wyjątkowego zegara ściennego, jakim jest ANTYZEGAR!

Zgodnie z ruchem wskazówek zegara, czyli jak? Po tym wpisie zmienisz myślenie!


Antyzegar, co to jest? Jak to wytłumaczyć?

Anty-zegar (zegar, który chodzi wstecz) to zegar na ścianę, który jest odwrotnością zwykłego zegara – jego wskazówki ruszają się w przeciwnym kierunku do tradycyjnego zegara. Proste, prawda? Po prostu wskazówki antyzegara poruszają się w lewą stronę.


Jak zaczęła się historia o czasie wspak w naszej pracowni CUDA Z DREWNA?

Dostaliśmy ciekawe pytanie na naszym fanpage na Facebooku od Pana Rafała. Czy jesteśmy w stanie stworzyć zegar, który będzie chodził w przeciwnym kierunku niż większość społeczeństwa uznaje za normalne? Chwila pauzy, dwukrotne przeczytanie tego samego zapytania… i już wszystko wiemy! Tak, wykonaliśmy dla Pana pierwszy antyzegar w zegarze z plastra drewna!

Spójrzcie na nasz pierwszy projekt antyzegara ściennego wykonanego z plastra dębowego bez kory, który powędrował do Pana Rafała!


Antyzegar, czy to na pewno jest dobry wybór?

Na pewno na początku odczyt czasu z tarczy zegara będzie nieco trudniejszy. Z pewnością sprawdzenie godziny będzie wymagało od Ciebie odrobiny skupienia i uwagi. Zerknięcie na zegar już nie będzie zwykłą czynnością, którą wykonuje się automatycznie! Oderwanie się od schematu na pewno poprawi Twoją uważność, a nawet więcej! Bo posiadanie w domu antyzegara ściennego pozwoli Ci zostać zgrywusem w towarzystwie! Jestem pewna, że odczytanie godziny dla osób widzących taki zegar po raz pierwszy nie będzie przysłowiową bułką z masłem! 😎


Prezent z jajem? Postaw na zegar wsteczny, który dla Ciebie spersonalizujemy!

Jesteś fanem niebanalnych gadżetów, a przy okazji cenisz sobie unikatowość i jakość produktu? Zegar cofający czas zaskoczy i ucieszy każdego, kto zostanie nim obdarowany! Przełam schemat i postaw na funkcjonalny i ciekawy gadżet jakim może stać się antyzegar ścienny! Odmień z nami bieg czasu! U nas spersonalizujesz swój zegar chodzący wspak, bo każdy zegar może stać się antyzegarem!

8 komentarzy

  1. Bardzo interesujące doświadczenie taki zegar. Myślę, ze rekwizyt nie tylko do użytku domowego. Widzę, szersze pole wykorzystania go.

Dodaj komentarz