Zegar ścienny do salonu – postaw na design!

Do naszej oferty zawitał nowy zegar ścienny w kształcie kwadratu. Zobacz krótki wpis na jego temat.

Nasza niewielka pracownia działająca pod nazwą CUDA Z DREWNA daje możliwość naszym klientom stworzenia własnego zegara z drewna według własnego pomysłu.

W tym wpisie chciałabym przybliżyć Wam nowy produkt, który na stałe znajdziecie w naszej ofercie!


Kwadratowy zegar ścienny – nowość w ofercie.

Czy zegar ścienny musi być okrągły? Oczywiście, że tak! W naszym warsztacie przełamujemy stereotypy! Już jakiś czas temu myśleliśmy o dodaniu innego kształtu zegara niż okrągły, ale cały czas brakowało nam pewności, czy taka forma się sprawdzi. Dziś już wiemy, że czekaliśmy za długo… Oficjalnie przedstawiamy nowość! Zegar ścienny drewniany, kwadratowy

Czy drewniany zegar w kwadratowej obręczy można personalizować?

Jasne, że tak! Na ten moment w ofercie posiadamy wymiary kwadratowego zegara 50 cm x 50 cm. Nie wykluczamy, że niedługo oferta zostanie poszerzona tak jak w pozostałych zegarach w obręczy (od średnicy zegara 35 cm aż do 70 cm) Wszystkie pozostałe elementy takie jak deska, wskazówki oraz cyfry są możliwe do wyboru przez Klienta!

Chciałabym zamówić duży zegar ścienny do salonu, czy jest to możliwe?

Nasza pracownia zajmuje się głównie tworzeniem zegarów ściennych z elementami drewna na zamówienia. Wykonujemy też duże zegary ścienne w stalowych obręczach w dowolnym kształcie pod indywidualnie omawiany projekt. Ustalamy z Klientem rodzaj drewna, średnicę, model wskazówek i cyfr, który wychodzi poza naszą stałą ofertę.

Chętnie dowiemy się jakiego zegara szukasz. Pierwszym krokiem, który powinnaś zrobić to kontakt z nami przez formularz kontaktowy lub telefon do nas.


7 komentarzy

  1. To świetny blog dla każdego, kto szuka dobrze napisanej, ciekawej treści, a ten wpis tylko to potwierdza. Bloga śledzę już od jakiegoś czasu i zawsze jestem pod wrażeniem jakości artykułów. Styl pisania jest przyjemny i łatwy do czytania, a naprawdę można poczuć, że każdy artykuł został napisany przez prawdziwą osobę, która włożyła w to myśli i wysiłek. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *