Zegar z drewna oliwnego, czym kierować się przy zakupie?

Jeśli zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę przy zakupie zegara z drewna oliwnego, koniecznie zajrzyj tutaj! 🌿🕰️

Szukając tego idealnego zegara, który powiesisz na ścianie kierujesz się wieloma aspektami takimi jak kolor, średnica, wygląd, drewno… i na pewno jest jeszcze wiele szczegółów na które zwrócisz uwagę przy zakupie.

Jeżeli chcesz stworzyć swój unikatowy egzemplarz zegara na ścianę z drewna oliwnego zapraszam na wpis. Omówię i pokażę tutaj na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie zegara.

zegar-ścienny-drewno-oliwne

Ile masz czasu?

To właśnie kluczowe pytanie, które odrzuci kilka możliwości zakupu zegara ściennego z drewna oliwnego.

Jeżeli masz mniej niż tydzień to polecam zajrzeć do zakładki WYPRZEDAŻ i sprawdzić czy właśnie tam nie znajdziesz idealnego zegara ściennego z deską oliwną, która spełni Twoje wymagania. Produkty z tej zakładki są dostępne od ręki, a czas realizacji nie zajmuje więcej niż 2 dni robocze.

Natomiast jeśli planujesz zakup zegara i możesz pozwolić sobie na 2 tygodnie oczekiwania na produkt to Twoje możliwości znacznie się zwiększają. U nas w pracowni maksymalny czas realizacji personalizowanego zegara ściennego to właśnie 14 dni!

Kto pyta też nie błądzi! – Jeżeli sytuacja jest gardłowa i potrzebujesz zegara oliwnego na szybko napisz do nas wiadomość lub zadzwoń… może akurat uda nam się wcisnąć Twoje zamówienie w kolejkę 🙂

Rodzaje zegarów z drewna oliwnego – który jest najlepszy?

Zadecyduj jak ma wyglądać Twój zegar z drewna oliwnego! Czy zegar w stalowej obręczy loft to Twój styl? Czy okrągły kształt jest na pewno dla Ciebie? Może jednak interesuje Cię zegar na biurko? Każdy ma swój gust i trudno jest odpowiedzieć mi który z nich najbardziej do Ciebie przemawia.

ZEGAR-DREWNIANY-OLIWNA-DESKA
zegar-na-ścianę-oliwny
zegar-oliwny-egzotyczny-ręcznie robiony

Zegar oliwny na biurko – to nasze popularne kwadraciaki mini o wymiarach 20 cm x 20 cm w stalowej ramie. Wyjątkowa i ponadczasowa forma zegara, która umili Ci niejeden dzień w pracy!

Zegar ścienny w klasycznej obręczy z deską oliwną – to nic innego jak gładka obręcz z idealnie wpasowaną deską oliwną, którą samodzielnie wybierasz z wirtualnej galerii. Na życzenie możemy ręcznie przykleić cyfry, aby wzrosła czytelność zegara.

Zegar ścienny loft z deską oliwną – to nasz bestseller, który swoim loftowym wyglądem zgromadził rzesze fanów! Dzięki cyfrom wpasowanym w obręcz zegar zwiększa swoją tarczę i z dalszej odległości jest czytelny.

Duży zegar ścienny z drewna oliwnego – czy rozmiar ma znaczenie?

Rozmiar ma znaczenie! Żartobliwie podchodzę do tematu średnicy zegarów – bo właśnie od niej zależy ile zapłacisz za zegar. Niektórzy twórcy uzależniają cenę od wyglądu deski, szybkości realizacji zamówienia czy indywidualnie z każdym klientem osobno. W naszej pracowni cena zegara zależy tylko od średnicy zegara oraz modelu wybranej obręczy. – Jasne, klarowne, proste, prawda?

W naszej stałej ofercie znajdziesz zegar ścienny w obręczy loft. Jakie średnice są dostępne? 35 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm aż do 70 cm! Na indywidualne zamówienie możemy również wykonać całkowicie spersonalizowany projekt o innych wymiarach. Wówczas czas realizacji oraz cena produktu mogą ulec zmianie.

Zegar z drewna oliwnego na trzy deski

Takie unikatowe projekty zdarzają się bardzo rzadko i są dostępne w zakładce wyprzedaż! Zegary na trzy deski są teraz niewątpliwym hitem, jednak są one trudno dostępne.

Wcale nie jest łatwo stworzyć tak idealnie dopasowany elementami zegar, dlatego z uwagi na nakład pracy oraz unikatowość projektu. Zegary z trzema deskami oliwnymi są droższe i ich dostępność jest niewielka.

Jeżeli spodobał Ci się ten projekt to skontaktuj się z nami – postaramy się odtworzyć Twoją wizję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *