Drewniany zegar z grawerem – pomysł na prezent!

Zegar drewniany z Twoim tekstem to pomysł na nietuzinkowy prezent! Zobacz jak wyglądają przykładowe realizacje zegarów z grawerem.

W podziękowaniu za lata pracy, wychowawstwo w przedszkolu czy szkole, a może dla rodziców? Piękny, funkcjonalny prezent w postaci zegara ściennego jest zawsze na czasie! Zapraszam na wpis w którym poznasz tajniki graweru w naszej pracowni!


Na jakie okazje wręczyć zegar z grawerem?

  • Podziękowania ślubne – piękny prezent dla rodziców
  • Odejście kolegi z pracy – śmieszny grawer czy oficjalne podziękowania za staż,
  • Prezent z okazji dnia nauczyciela lub koniec roku – funkcjonalna pamiątka po podopiecznych
  • Dzień mamy, dzień babci, dzień dziadka, dzień ojca

Każda okazja jest piękna, aby wręczyć personalizowany zegar ścienny z grawerem!

Drewniany zegar z grawerem – podziękowanie dla rodziców

Oczywiście, że to niewątpliwie cudna pamiątka, która ma uczcić ważne chwile i podziękować obdarowanej osobie lub osobom! Unikatowość tego produktu dopełnia Twoja sentencja w postaci graweru – stwórz z nami wyjątkowy prezent!

Zegar z drewna jako podziękowania dla rodziców 30 cm zegar z plastra drewna to solidny produkt, który uczci ważne chwile oraz stanie się pięknym podziękowaniem, które będzie służyć latami! Dzięki ręcznie klejonym cyfrom pozostaje unikatowy i ma w sobie swój urok. Personalizowany grawer na zegarze według Twojego projektu nada akcent i chwyci za serce!

Tworzymy również w pełni personalizowane projekty graweru na zegarach! Wybierz konkretny gatunek drewna z którego ma powstać zegar i skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci darmowy projekt zegara przed zakupem!


Zegar w obręczy z grawerem – prezent na każdą okazję!

W naszej ofercie są również możliwe do zakupu zegary w obręczach z grawerem według własnego uznania w dowolnej średnicy! Sprawdź dostępne deski, zastanów się nad personalizacją graweru i nasz do nas wiadomość, a my wrócimy do Ciebie z projektem, który jest darmowy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *