Zegar ścienny z drewna oliwnego – poznaj naszą ofertę!

Zastanawiasz się nad zakupem zegara ściennego z drewnem oliwnym? Poznaj naszą ofertę i dowiedz się więcej o dostępnych modelach.

Zastanawiasz się o zakupie zegara z drewna oliwnego? Ten wpis jest właśnie dla Ciebie! Przygotowałam dla Ciebie wpis w którym dowiesz się o wszystkich szczegółach dotyczących naszych realizacji z drewnem oliwnym, zapraszam!


Zegar ścienny z drewna oliwnego – jakie modele u nas zakupisz?

Nasza oferta stale się powiększa, na ten moment posiadamy 3 modele zegarów, które można stworzyć z drewna oliwnego.

zegar-scienny-z-plastra-oliwnego

Zegar z plastra oliwnego

Ten model zegara wykonujemy tylko na indywidualne zamówienia – nie posiadamy go w stałej ofercie.

Zegar loft z deską oliwną

Nasz bestseller! Rzymskie cyfry na obręczy powiększają tarczę zegara przez co jest bardziej czytelny z dalszej odległości.

Klasyczny zegar z obręczy z deską oliwną

Ręcznie klejone cyfry dodają temu zegarowi charakteru jeżeli uwielbiasz produkty z duszą to będzie dobry wybór!

Zegar na trzy deski z drewnem oliwnym

Ten produkt zrobił wielką furorę! Jest dostępny tylko na indywidualne zamówienia lub w zakładce wyprzedaż.


Zegar loft z deską oliwną- jakie średnice?

W naszej ofercie zakupisz zegar ścienny w średnicach 35 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 70 cm, a na indywidualne zamówienie tworzymy również większe lub mniejsze egzemplarze w zależności od ustaleń.


Drewno oliwne na nasze zegary ścienne, skąd pochodzi?

W naszej pracowni zwracamy uwagę na jakość półproduktów stąd współpracujemy tylko z zaufanymi i najlepszymi dostawcami, aby zapewnić naszym klientom produkt najwyższej jakości. Drewno oliwne oczywiście nie rośnie w Polsce – nasza oliwka pochodzi z Włoch! Wyszukujemy dla Was najpiękniejsze okazy drewna oliwnego i umożliwiamy zakup wyjątkowych zegarów ściennych w stalowych obręczach z drewnem oliwnym.


Jak zakupić zegar ścienny z deską oliwną?

Proces zakupu jest banalnie prosty i zajmuje zaledwie kilka kliknięć! Gdy już wiesz jak ma wyglądać Twój zegar wystarczy uzupełnić konfigurator produktu.

Każdy zegar ścienny jest u nas wyjątkowy ponieważ to klient wybiera wszystkie elementy składowe! Jeżeli masz wątpliwości lub pytania odnośnie wirtualizacji zegara przed zakupem skontaktuj się z nami, pomożemy Ci podjąć decyzję i doradzimy w wyborze.


Zegar oliwny na trzy deski – jak go kupić?

Tworzenie zegara na trzy deski jest dość angażującym zajęciem z racji na konieczność dopasowania do siebie każdej deski kształtem jak i również kolorem, aby projekt był spójny. Niestety nie zawsze jest to możliwe, a chcemy, aby nasze projekty utrzymywały się na najwyższym poziomie i wyróżniały się jakością oraz estetyką wykonania.

Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję, aby tego modelu zegara nie było w stałej ofercie w naszym sklepie. Takie projekty traktujemy jako BONUS – jeżeli jest dostępny to znajdziesz go w zakładce wyprzedaż. Jeżeli zależy Ci na indywidualnym zamówieniu zegara z drewnem oliwki na trzy deski to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *