Zegar z drewna klonowego | średnica 40 cm

Odkryj niepowtarzalny urok czasu z naszym przepięknym zegarem ściennym z drewna klonu! Każdy zegar jest wyjątkowym dziełem sztuki, ręcznie wykonanym w naszej pracowni z pasją i precyzją.

Zamów już teraz! Ten zegar z drewna klonowego jest jedyny w swoim rodzaju – w naszej pracowni powstał tylko jeden taki egzemplarz!

Informacje o zegarze:

  • Średnica zegara to 40 cm,
  • Zegar z drewna klonu,
  • Drewno jest odpowiednio zaimpregnowane (wykończenie powłoki – matowe)
  • Mechanizm zegara jest płynący (cichy) i znajduje się w desce,
  • Zegar w tylnej części posiada zawieszkę, aby możliwy był jego montaż na ścianie,
  • Do zegara dodawana jest dodatkowo bateria,
  • Na czas transportu wskazówki są demontowane – założysz je wg instrukcji: https://www.youtube.com/watch?v=6H66PV95F6A

Czas realizacji zamówienia to 2 dni robocze!

Zegar z drewna klonowego o średnicy 40 cm to nie tylko praktyczny przedmiot do mierzenia czasu, ale również stylowy element dekoracyjny. Ten zegar wniesie do Twojego wnętrza nowoczesny i loftowy charakter. Stalowa obręcz dodaje mu industrialnego uroku, tworząc harmonijną symfonię między naturalnym pięknem drewna a surowością metalu.

Jego niepowtarzalność tkwi w unikatowym kolorze drewna klonu, co czyni go nie tylko zegarem, ale także wyrazistym dziełem natury. Każdy zegar opowiada swoją historię, jest świadectwem rzemieślniczej pasji i staranności, jaką wkładamy w każdy detal.

Zamień zwykłe chwile w wyjątkowe, śledząc czas za pomocą naszego zegara z drewna klonowego. To nie tylko praktyczny element, ale również piękny akcent, który nada Twojemu wnętrzu indywidualny charakter. Daj się ponieść magii ręcznie wykonanych przedmiotów. Wprowadź do swojego domu nutę elegancji i oryginalności z naszym niepowtarzalnym zegarem ściennym z drewna klonu. Czas, byś odkrył piękno każdej chwili!

 

Cyfry

Brak cyfr, Cyfry arabskie białe, Cyfry arabskie czarne, Cyfry rzymskie białe, Cyfry rzymskie czarne

Wskazówki

Wskazówki nr 1, Wskazówki nr 2, Wskazówki nr 3, Wskazówki nr 4, Wskazówki nr 5, Wskazówki nr 6, Wskazówki nr 7, Wskazówki nr 8, Wskazówki nr 9, Wskazówki nr 11, Wskazówki nr 12, Wskazówki nr 13, Wskazówki nr 14

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zegar z drewna klonowego | średnica 40 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *