Drewniany zegar ścienny z dębową deską | 40 cm

Ten drewniany zegar został już sprzedany, ale nie martw się!

Zostań beneficjentem pasji, z którą działamy w CUDA Z DREWNA. Jeśli spodobał Ci się akurat ten zegar postaramy się go odtworzyć na Twoje zamówienie. Zadaj nam pytanie dotyczące zegara w formularzu.

Ten wyjątkowy drewniany zegar ścienny już czeka na swoich nowych właścicieli – jest dostępny od zaraz! Dębowy zegar o średnicy 40 cm stworzyliśmy z naszej potrzeby serca. Dębowa deska o ciepłym ubarwieniu pięknie prezentuje się w jesiennym słońcu.

Opis

Od momentu zamówienia zegara w naszym sklepie wyślemy go maksymalnie w 2 dni robocze! 

Ten drewniany zegar został zamontowany w stalowej obręczy o średnicy 40 cm, która jest pomalowana proszkowo na kolor czarny-mat. W towarzystwie obręczy znajduje się również przytwierdzona dębowa deska, która została dodatkowo zaimpregnowana. Kolor deski i jej usłojenie jest niejednolite, co dodaje zegarowi uroku. Zegar dzięki ciepłej barwie drewna świetnie wkomponuje się w większość nowoczesnych wnętrz. W tylnej części zegara znajduje się odpowiednio zamontowana zawieszka, aby zegar można było zawiesić. Ten egzemplarz zegara ma możliwość zmiany wskazówek, zadecyduj jakie wskazówki będą Twoim zdaniem pasować! Dbamy o komfort użytkowania, stąd w zegarze zamocowaliśmy najlepszej jakości mechanizm płynący, który jest bezdźwięczny i nie tyka.

Używamy najwyższej jakości materiałów i współpracujemy z najlepszymi dostawcami, aby dostarczać Naszym Klientom najwyższej klasy produkt premium.

POZNAJ SZCZEGÓŁY TEGO ZEGARA W OBRĘCZY:

  • Średnica tego zegara to 40 cm,
  • Lakierowana obręcz w kolorze: czarny-mat,
  • Drewno: dębowe- suche, zabezpieczone matowym lakierem wysokiej jakości,
  • Mechanizm zasilany 1 szt. baterii AA, cichy, płynący – montowany w desce,
  • W tylnej części zegara montujemy zawieszkę,
  • Zegar nie ma przypisanych na stałe wskazówek, dlatego przy zakupie możesz je wybrać!
  • Zegar nie posiada cyfr, ale możesz je dobrać!
  • Do zestawu dodajemy baterię, aby zegar od razu po odpakowaniu mógł odmierzać czas!
  • CUDA Z DREWNA produkują się w Polsce 🙂

ps. Na czas transportu demontujemy wskazówki, które są do samodzielnego montażu.

Zostań beneficjentem pasji, z którą działamy w CUDA Z DREWNA, dlatego jeżeli masz jakieś pytania odnośnie zegara z drewna w obręczy to zadaj nam pytanie w formularzu.

Informacje dodatkowe

Cyfry

Brak cyfr, Cyfry arabskie białe, Cyfry arabskie czarne, Cyfry rzymskie białe, Cyfry rzymskie czarne

Wskazówki

Wskazówki nr 1, Wskazówki nr 2, Wskazówki nr 3, Wskazówki nr 4, Wskazówki nr 5, Wskazówki nr 6, Wskazówki nr 7, Wskazówki nr 8, Wskazówki nr 9, Wskazówki nr 11, Wskazówki nr 12, Wskazówki nr 13, Wskazówki nr 14