Zegar ścienny loft z trzech desek

Zegar ścienny loft z trzech desek to wyjątkowy projekt, który był realizowany zgodnie z wizją klienta. Zobacz jak wyglądał ten proces!

Zegar ścienny loft z trzech desek dlaczego warto go kupić?

Drewniany zegar ścienny to niewątpliwie wyjątkowa dekoracja, która ozdobi ścianę i posłuży wiele lat. Dlaczego warto kupić zegar loft? Otóż odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta! Warto zainwestować i dopłacić do zegara, który stworzymy według indywidualnego projektu, aby idealnie wkomponował się w wystrój Twojego wnętrza.

Jak wygląda zamówienie zegara ściennego loft z trzech desek?

Całość projektu zegara oczywiście ustalaliśmy z klientem. Nowoczesny wygląd, naturalne piękno drewna i pełna personalizacja zamówienia to priorytety przy realizacji projektu. Przed finalizacją zamówienia klient otrzymuje od nas zdjęcia poglądowe projektu zegara do akceptacji. Na tym etapie kupujący ma możliwość modyfikacji elementów składowych zegara.

To jest realizacja indywidualnego projektu – według pomysłu klienta, więc wszystkie elementy zegara konsultowaliśmy z zamawiającym.

W pierwszym etapie tworzenia zegara z trzech desek klient określił, że chciałby zobaczyć na nim cyfry arabskie. Zgodnie z prośbą klienta ułożyliśmy cyfry na tarczy zegara, aby poglądowo pokazać jego wygląd.

Kolejna prośba klienta to umieszczenie desek z których będzie składał się zegar w stalowej obręczy rzymskiej w której cyfry są już przytwierdzone do obręczy. Finalnie Klient wybrał właśnie poniższą wersję.

Jak wygląda zegar ścienny loft z trzech desek?

Przed wysyłką zegara do klienta zawsze wysyłamy ostateczne zdjęcia do akceptacji – dopiero po zgodzie klienta wysyłamy produkt.

Tak właśnie prezentuje się zegar loft z trzech dębowych desek już u klienta na ścianie:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *