Dębowy zegar ścienny z mocowaniem na 3 deski | średnica 50 cm

Zegar został sprzedany – skontaktuj się z nami, aby zakupić podobny egzemplarz.

Dębowy zegar ścienny w stylu loft z mocowaniem na 3 deski to wyjątkowy projekt! W naszej pracowni postał nietuzinkowy zegar ścienny, który idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze. W stalową obręcz w kolorze czarny – mat wpasowaliśmy 3 fikuśne dębowe deski dopasowane do siebie kolorem i kształtem.

Cała magia polega na tym, że to Ty decydujesz o finalnym wyglądzie zegara! Możesz zmienić model wskazówek lub dodać do niego cyfry, które przykleimy dla Ciebie własnoręcznie! Jeżeli zegar ma być zawieszony w innym kierunku niż na zdjęciu napisz nam taką informację w dodatkowym polu pod konfiguratorem.

Ten dębowy zegar jest dostępny od ręki – wyślemy go w maksymalnie 2 dni robocze!

Angażujący projekt drewnianego zegara, który zachwyca swoim finalnym efektem!

Dębowe deski z fikuśnymi kształtami, które zostały idealnie dopasowane kształtem i kolorem to naprawdę sztuka! W naszej pracowni powstał właśnie taki dębowy zegar ścienny, który jest dostępny od ręki! Obręcz tego zegara jest inna niż wszystkie, bo ma bardziej skomplikowaną budowę, która umożliwia montaż 3 desek w obręczy. Obręcz została wykonana ze stali, która ma matowe wykończenie, co nadaje zegarowi nowoczesny i nietuzinkowy wygląd. Obowiązkowym elementem tego zegara jest kwarcowy mechanizm, który działa cicho i dokładnie, dzięki czemu nie będzie nachalnie przeszkadzał podczas codziennych obowiązków.

Ten dębowy zegar kupisz na wyprzedaży, dlaczego?

Od razu zaznaczę, że sprzedawany tutaj egzemplarz zegara jest fabrycznie nowy i wolny od wad! Z racji tego, że w naszej pracowni tworzymy zegary ścienne na zamówienia to deski muszą mieć określony kształt i wymiar. Często po zrealizowanych projektach zostaje nam “odpad”. Teraz deski, które są pozostałościami z projektów dostają od nas drugie życie!

My wybieramy Ci deskę z której powstaje zegar, a ty dobierasz model wskazówek oraz dobierasz cyfry, jeżeli tylko tego chcesz!

W tym momencie ten drewniany zegar nie posiada na stałe przypisanych wskazówek oraz cyfr. To od kupującego (może właśnie Ciebie) zależy jak finalnie będzie prezentował się egzemplarz widoczny na zdjęciach. Możesz spersonalizować zegar wybierając inny model wskazówek i dodając cyfry, które własnoręcznie dla Ciebie przykleimy. Realizacja zamówienia nie przekroczy 2 roboczych, nawet jeżeli zmienisz jego konfigurację!

POZNAJ SZCZEGÓŁY TEGO ZEGARA W OBRĘCZY:

  • Średnica tego zegara to 50 cm,
  • Lakierowana obręcz w kolorze: czarny-mat,
  • Drewno: deski dębowe- sucha, zabezpieczona matowym lakierem wysokiej jakości,
  • Mechanizm kwarcowy zasilany 1 szt. baterii AA, cichy, płynący – montowany w desce,
  • W tylnej części zegara montujemy zawieszkę,
  • Zegar nie ma przypisanych na stałe wskazówek, dlatego przy zakupie możesz je wybrać!
  • Możesz dobrać cyfry, które przykleimy dla Ciebie własnoręcznie.
  • Do zestawu dodajemy baterię, aby zegar od razu po odpakowaniu mógł odmierzać czas!
  • CUDA Z DREWNA produkują się w Polsce 🙂

ps. Na czas transportu demontujemy wskazówki, które są do samodzielnego montażu – w pudełku otrzymujesz instrukcję montażu. W razie utrudnień w montażu koniecznie skontaktuj się z nami!

Zostań beneficjentem pasji, z którą działamy w CUDA Z DREWNA, dlatego jeżeli masz jakieś pytania odnośnie zegara z drewna w obręczy to zadaj nam pytanie w formularzu.

Wskazówki

Wskazówki nr 1, Wskazówki nr 2, Wskazówki nr 3, Wskazówki nr 4, Wskazówki nr 5, Wskazówki nr 6, Wskazówki nr 7, Wskazówki nr 8, Wskazówki nr 9, Wskazówki nr 11, Wskazówki nr 12, Wskazówki nr 13, Wskazówki nr 14

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dębowy zegar ścienny z mocowaniem na 3 deski | średnica 50 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…