Pomóż nam zdobyć wysokie miejsce w ogólnopolskim plebiscycie!

W jakim plebiscycie bierzemy udział?

Startujemy z województwa dolnośląskiego w plebiscycie “Pokaż Talent” w kategorii: talent plastyczny – rękodzieło. ✨

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia w plebiscycie “Pokaż Talent”?

Wysokie miejsce w plebiscycie “Pokaż Talent” jest dla nas ogromną szansą na zaistnienie w świecie rękodzieła. Rozwój marki handmade jest dla nas niezwykle istotny. Nawet z pięknym produktem, który wyróżnia się jakością na tle innych bez reklamy i dotarcia do większego grona potencjalnych klientów niestety nie osiągniemy sukcesu. Potrzebujemy Waszego wsparcia, aby postawić pierwszy, najważniejszy krok jakim jest promocja naszych produktów i marki!

O naszej marce i pasji do rękodzieła

W sumie nasza pasja do drewna zaczęła się już prawie 4 lata temu. Najpierw dłubaliśmy w drewnie dla siebie, potem dla rodziny i znajomych, aby nauczyć się pracy z tym surowcem. Gdy już zaopatrzyliśmy całą rodzinę w drewniane zegary ścienne, podstawki i świeczniki z pieńków brzozy to rozpoczęliśmy działać nieco szerzej – systemem poleceń oczywiście, ale na większą skale.

Nasza miłość do drewna ciągle się rozwija i pogłębia o nowe gatunki oraz produkty, które z nich tworzymy. CUDA Z DREWNA to po prostu hobby, którym żyjemy i oddychamy na co dzień – teraz już możemy powiedzieć, że jest to marka handmade – to naprawdę rękodzieło!

Część z Was, którzy regularnie zaglądają na naszą stronę wie, że na naszej stronie mamy zakładkę “o nas” do której bardzo serdecznie Was zapraszam. Tam znajdziecie kilka słów ode mnie (Karoliny) i Rafała (mojego narzeczonego) z którym wspólnie tworzymy ten biznes.

Jak zagłosować na naszą markę w plebiscycie “Pokaż Talent”?

Aby oddać głos należy wysłać sms o treści: WRA.118 na numer: 7303 – z jednego numeru możesz oddać maksymalnie 10 głosów, a głosowanie trwa do dnia 23.08.2023r. do godz. 21:00:00

Niestety głosowanie jest płatne 3,69 zł z VAT. (1 sms) – tak sobie twórcy plebiscytu wymyślili, a my musimy z tym działać!

Organizatorem plebiscytu “Pokaż Talent” jest: PPG jest Polska Press sp. z o.o. Natomiast sam konkurs Plebiscytowy organizowany jest lokalnie przez Oddział we Wrocławiu pod opieką Gazety Wrocławskiej.

Co oznacza dla nas zdobycie wysokiego miejsca w plebiscycie?

Wysokie miejsce w plebiscycie Pokaż Talent to wielkie korzyści dla naszej marki. Przede wszystkim zależy nam na tym, abyśmy wypromowali lokalnie nasze drewniane zegary i pasję do drewna.

Bardzo mała część naszych zamówień trafia do województwa dolnośląskiego, skąd pochodzą nasze produkty – bardzo chcemy to zmienić. Dolnoślązacy kochają drewno i nowoczesny design- chcemy dać im się poznać jako nowoczesna marka handmade tworzona przez młodych ludzi.

Razem zdobędziemy wysokie miejsce!

Sukces będziemy świętować na pewno razem z Wami. Czy uda nam się zająć wysokie miejsce czy nie to będziemy wdzięczni za pomoc i walkę. Uwielbiamy dzielić się radosnymi nowinami i sukcesami naszej pracowni, ale nie możemy zmuszać nikogo, aby wysyłał płatne SMS.

Dla nas wyznacznikiem naszego sukcesu są nasi zadowoleni klienci. Czy uda nam się poprzez plebiscyt pokazać nasze drewniane zegary ścienne większemu gronu odbiorców? Pewnie za jakiś czas Wam o tym napiszę!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *