Duży dębowy zegar ścienny w stalowej obręczy | średnica 60 cm

Zegar został sprzedany – skontaktuj się z nami, aby zakupić podobny egzemplarz.

Unikatowy dębowy zegar ścienny montowany w stalowej obręczy o średnicy 60 cm znalazł już nowy dom! To już kolejny zegar z naszej pracowni tworzony z duchem Zero Waste. Staramy się, aby żadna piękna deska w naszej pracowni nie została zmarnowana! W naszych głowach narodził się pomysł na ponowne wykorzystanie desek, które nie mają już pełnych wymiarów. Dzięki temu możesz kupić ten zegar w obniżonej cenie!

Drewno to ponadczasowy surowiec, który w ostatnich latach króluje jako dodatek do wnętrz. Z myślą o większych przestrzeniach powstał właśnie ten dębowy zegar ścienny w czarnej, stalowej obręczy. Spójrzcie tylko na tą czarującą dębową deską o wyjątkowym kształcie i przepięknych sękach, które nadają temu projektowi wyjątkowego charakteru.

Dębowa deska, dzięki swojej ciepłej barwie i ciekawej strukturze świetnie wkomponuje się w większość nowoczesnych wnętrz, a przy okazji nada im przytulnego charakteru. Spersonalizuj ten zegar do swoich potrzeb! Dzięki pełnej kontroli przy personalizacji możesz zmienić jego wygląd dodając cyfry lub zmieniając wskazówki na inny model.

Opis

Duży zegar w stalowej czarnej obręczy to kolejny projekt, który szuka nowego domu!

Przedstawiamy zegar loft stworzony z wyjątkowej deski dębowej, która został osadzony w stalowej obręczy o średnicy 60 cm. W naszej pracowni powstał tylko jeden taki egzemplarz, możesz go zakupić od ręki. Od momentu zamówienia zegara na stronie wyślemy go maksymalnie w 2 dni robocze! Taki zegar również możesz spersonalizować i zmieniając jego wygląd dodając cyfry lub zmieniając wskazówki na inny model, nie wydłuży to czasu realizacji Twojego zamówienia!

Połączenie stali i drewna tworzą ze sobą znakomite połączenie! Ten duży i nowoczesny zegar o średnicy 60 cm z deską dębu na ten moment nie posiada na stałe przypisanych wskazówek, ani nie ma przyklejonych cyfr. To od kupującego (może właśnie Ciebie) zależy jak finalnie będzie prezentował się egzemplarz widoczny na zdjęciach.

 

POZNAJ SZCZEGÓŁY TEGO ZEGARA W OBRĘCZY:

  • Średnica tego zegara to 60 cm (obręcz ma wysokość 5 cm),
  • Lakierowana obręcz w kolorze: czarny-mat,
  • Drewno: dębowe- suche, zabezpieczone matowym lakierem wysokiej jakości,
  • Mechanizm kwarcowy zasilany 1 szt. baterii AA, cichy, płynący – montowany w desce,
  • W tylnej części zegara montujemy zawieszkę odpowiednią do ciężaru zegara,
  • Zegar nie ma przypisanych na stałe wskazówek, dlatego przy zakupie możesz je wybrać!
  • Zegar nie posiada cyfr, ale możesz je dobrać!

ps. Na czas transportu demontujemy wskazówki, które są do samodzielnego montażu – nie martw się! Dodajemy instrukcję montażu. Jeżeli nie jesteś pewny jak zamontować wskazówki skontaktuj się z nami przed montażem, doślemy dodatkowe materiały i posłużymy wsparciem!

Zostań beneficjentem pasji, z którą działamy w CUDA Z DREWNA, dlatego jeżeli masz jakieś pytania odnośnie zegara z drewna w obręczy to zadaj nam pytanie w formularzu.

Informacje dodatkowe

Waga 5 kg
Wymiary 60 × 60 × 5 cm
Cyfry

Brak cyfr, Cyfry arabskie białe, Cyfry arabskie czarne, Cyfry rzymskie białe, Cyfry rzymskie czarne

Wskazówki

Wskazówki nr 1, Wskazówki nr 2, Wskazówki nr 3, Wskazówki nr 4, Wskazówki nr 5, Wskazówki nr 6, Wskazówki nr 7, Wskazówki nr 8, Wskazówki nr 9, Wskazówki nr 11, Wskazówki nr 12, Wskazówki nr 13, Wskazówki nr 14

Może spodoba się również…