CUDA Z DREWNA – Poznajmy się!

To już odpowiednia pora, przedstawić się oficjalnie zza zegarów, które tworzymy!

Witajcie,

Jako twórca całego zamieszania jakim są CUDA Z DREWNA pozwolę sobie pierwszy wpis poświęcić nam – twórcom marki. Chciałabym Wam opowiedzieć o sobie, o moim narzeczonym. Bo to przecież my tworzymy dla Was te unikatowe drewniane zegary czy inne dodatki, które znajdziecie na naszej stronie.

Mam na imię Karolina, w tym roku skończyłam 24 lata i z wykształcenia jestem informatykiem. Po etatowej pracy zasiadam za sterami CUDA Z DREWNA jako fotograf, pakowacz, negocjator, czy kurier. Dbam również o wizerunek w sieci, zajmuje się drewnianym Instagramem, Facebookiem, TikTokiem. Już od teraz zaczynam pokazywać Wam nasz drewniany świat za pomocą bloga, w którym będę dzieliła się z Wami ciekawostkami z naszej pracowni!

Karolina Maj – założycielka CUDA Z DREWNA

Trzeba jednak wspomnieć, że żadne drewniane zegary, deski do krojenia, podstawki, świeczniki z drewna czy projekty indywidualne nie powstałyby bez pomocy mojego narzeczonego. Rafał zajmuje się tworzeniem naszych drewnianych produktów od strony warsztatu. Jest również odpowiedzialny za zaopatrzenie.

Rafał Boczkowski – założyciel CUDA Z DREWNA

CUDA Z DREWNA tworzymy dla Was od blisko trzech lat. Znajdziecie u nas personalizowane drewniane zegary z plastrów drewna, zegary w obręczy, drewniane świeczniki czy drobne drewniane upominki. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, a tymczasem do następnego wpisu! 🙂

Ściskam Was mocno,

Karolina

24 komentarze

  1. It’s well worth it for me. In my opinion, if all web owners and bloggers created good content like you, the web
    will be more useful than ever 95

  2. Polecam wszystkim lekturę tego artykułu – szczególnie jeśli ma się dość bełkotu pisanego przez roboty… Fachowość, a jednocześnie przystępność odbioru nawet dla laików takich jak ja. Oby więcej takich artykułów, pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *