CUDA Z DREWNA – Poznajmy się!

To już odpowiednia pora, przedstawić się oficjalnie zza zegarów, które tworzymy!

Witajcie,

Jako twórca całego zamieszania jakim są CUDA Z DREWNA pozwolę sobie pierwszy wpis poświęcić nam – twórcom marki. Chciałabym Wam opowiedzieć o sobie, o moim narzeczonym. Bo to przecież my tworzymy dla Was te unikatowe drewniane zegary czy inne dodatki, które znajdziecie na naszej stronie.

Mam na imię Karolina, w tym roku skończyłam 24 lata i z wykształcenia jestem informatykiem. Po etatowej pracy zasiadam za sterami CUDA Z DREWNA jako fotograf, pakowacz, negocjator, czy kurier. Dbam również o wizerunek w sieci, zajmuje się drewnianym Instagramem, Facebookiem, TikTokiem. Już od teraz zaczynam pokazywać Wam nasz drewniany świat za pomocą bloga, w którym będę dzieliła się z Wami ciekawostkami z naszej pracowni!

Karolina Maj – założycielka CUDA Z DREWNA

Trzeba jednak wspomnieć, że żadne drewniane zegary, deski do krojenia, podstawki, świeczniki z drewna czy projekty indywidualne nie powstałyby bez pomocy mojego narzeczonego. Rafał zajmuje się tworzeniem naszych drewnianych produktów od strony warsztatu. Jest również odpowiedzialny za zaopatrzenie.

Rafał Boczkowski – założyciel CUDA Z DREWNA

CUDA Z DREWNA tworzymy dla Was od blisko trzech lat. Znajdziecie u nas personalizowane drewniane zegary z plastrów drewna, zegary w obręczy, drewniane świeczniki czy drobne drewniane upominki. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, a tymczasem do następnego wpisu! 🙂

Ściskam Was mocno,

Karolina

23 komentarze

  1. Hej kochana. Miło Cię poznać. Informatyk? Kurcze ja bym chciała mieć wiedzę z zakresu informatyki hehe. Ja mam 32 lata (w grudniu) i jestem mamą 😊

  2. Polecam wszystkim lekturę tego artykułu – szczególnie jeśli ma się dość bełkotu pisanego przez roboty… Fachowość, a jednocześnie przystępność odbioru nawet dla laików takich jak ja. Oby więcej takich artykułów, pozdrawiam!

  3. Wspanniale że tutaj trafiłam. Wasza pracownia tworzy naprawdę piękne zegary. Czekam z niecierpliwością na kolejne posty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *