Unikatowy drewniany zegar ścienny w białej obręczy z deską orzecha | średnica 50 cm

Nowoczesny zegar ścienny wykonany z deski orzecha – no waste!

Nowoczesność + styl zero waste to dwie rzeczy, które udało się połączyć w naszej pracowni. Wynikiem tego połączenia jest kolejny własnoręcznie wykonany drewniany zegar o średnicy 50 cm z deską orzecha. Spójrzcie tylko na jej wyjątkową kolorystykę i kształt!

Dzięki temu, że to my wybraliśmy za Ciebie deskę, która stała się tarczą zegara to możesz nabyć ten egzemplarz w obniżonej cenie. Pozostałe przywileje takie jak zmiana wskazówek oraz dobór cyfr pozostają bez zmian, komponuj dowolnie!

Wyjątkowy ręcznie tworzony orzechowy zegar o średnicy 50 cm może być właśnie Twój!

Biel i drewno to piękne połączenie, prawda? Ten 50 cm zegar w stalowej obręczy pomalowaną na biały kolor z osadzoną deską orzecha powstał z deski, która jeszcze do niedawna wylądowałaby w koszu. Marnowanie tak pięknych desek byłoby grzechem, dlatego wprowadzamy gotowe drewniane zegary w obręczach. które kupujący może samodzielnie spersonalizować według uznania.

Dlaczego zegar ma obniżoną cenę, jak powstał?

W naszej pracowni deski muszą mieć jasno wyznaczony rozmiar, aby można było je dodać do konfiguratora – stałej oferty (tam stworzysz zegar od 35 cm do 70 cm z samodzielnie wybranej deski). Dosyć często zdarzało się, że z deski o długości 100 cm klient zamówił zegar o średnicy 50 cm. Co z połową deski, która została po realizacji zegara na zamówienie? Ten “odpad” do tej pory się marnował. Teraz właśnie z takich przepięknych kawałków tworzymy zegary ścienne do zakładki wyprzedaż. Co za tym idzie obniżamy też jego regularną cenę, mimo tego, że jest to fabrycznie nowy produkt bez wad!

Konfiguracja drewnianego zegara.

W tym momencie ten drewniany zegar nie posiada na stałe przypisanych wskazówek oraz cyfr. To od kupującego (może właśnie Ciebie) zależy jak finalnie będzie prezentował się egzemplarz widoczny na zdjęciach. Możesz spersonalizować zegar wybierając inny model wskazówek i dodając cyfry, które własnoręcznie dla Ciebie przykleimy. Realizacja zamówienia nie przekroczy 2 roboczych, nawet jeżeli zmienisz jego konfigurację!

POZNAJ SZCZEGÓŁY TEGO ZEGARA W OBRĘCZY:

  • Średnica tego zegara to 50 cm,
  • Lakierowana obręcz w kolorze: biały-połysk,
  • Drewno: deska orzecha- sucha, zabezpieczona matowym lakierem wysokiej jakości,
  • Mechanizm zasilany 1 szt. baterii AA, cichy, płynący – montowany w desce,
  • W tylnej części zegara montujemy zawieszkę,
  • Zegar nie ma przypisanych na stałe wskazówek, dlatego przy zakupie możesz je wybrać!
  • Możesz dobrać cyfry, które przykleimy dla Ciebie własnoręcznie.
  • Do zestawu dodajemy baterię, aby zegar od razu po odpakowaniu mógł odmierzać czas!
  • CUDA Z DREWNA produkują się w Polsce 🙂

ps. Na czas transportu demontujemy wskazówki, które są do samodzielnego montażu.

Zostań beneficjentem pasji, z którą działamy w CUDA Z DREWNA, dlatego jeżeli masz jakieś pytania odnośnie zegara z drewna w obręczy to zadaj nam pytanie w formularzu.

Wskazówki

Wskazówki nr 1, Wskazówki nr 2, Wskazówki nr 3, Wskazówki nr 4, Wskazówki nr 5, Wskazówki nr 6, Wskazówki nr 7, Wskazówki nr 8, Wskazówki nr 9, Wskazówki nr 11, Wskazówki nr 12, Wskazówki nr 13, Wskazówki nr 14

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Unikatowy drewniany zegar ścienny w białej obręczy z deską orzecha | średnica 50 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…