Drewniany zegarek na ścianę w nowoczesnym wydaniu!

Dlaczego warto wybrać drewniany zegar ścienny naszej produkcji? Zapraszam Cię na wpis w którym opowiem o indywidualnych projektach, które powstają w naszej pracowni!

Drewniana deska, stalowa obręcz, wskazówki, cyfry i zawieszka w tylnej części – takie elementy posiada większość drewnianych zegarów, które opuszczają pracownie handmade czy ogromne produkcje na drugim krańcu świata. Dlaczego chcemy, abyś wybrał właśnie nas?

Drewniany zegar ścienny zakupisz u nas z pełną personalizacją!

Naszą pracownie wyróżnia indywidualne podejście do każdego projektu, ponieważ u nas klient może samodzielnie wybrać sobie każdy element składowy zegara z dostępnego portfolio, które aktualnie posiadamy w pracowni.

Klient ma możliwość samodzielnie zadecydować o desce, która stanie się tarczą zegara. Dobrać do niej wskazówki oraz cyfry, które własnoręcznie przykleimy do tarczy. Pełna personalizacja sprawia, że każdy kto szuka wyjątkowego zegara z elementem drewna na ścianę znajdzie tutaj coś dla siebie!

Dębowy zegar ścienny w stalowej obręczy o średnicy 50 cm.

Pełna kontrola nad zamówionym zegarem

W naszej pracowni szczególną uwagę zwracamy na więź z klientem. Chcemy, aby każdy zegar wychodzący z naszej pracowni był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Personalizowany zegar to idealne rozwiązanie dla osób lubiących idealne dopasowania!

Zawsze służymy radą przy komponowaniu zegara, dosyłamy dodatkowe wirtualizację zegara z wybraną deską/deskami. Każdą zmianę którą nanosimy na projekt czy najmniejszą wątpliwość konsultujemy z kupującym. Przed wysyłką zamówienia zawsze wysyłamy ostateczne zdjęcie zegara do akceptacji przez klienta. Nigdy nie wysyłamy kota w worku, bo zależy nam na zaufaniu do naszej marki.

Personalizacja zegara przed zakupem – wirtualizacja deski w średnicy 70 cm

Duży drewniany zegar ścienny – stworzymy na indywidualne zamówienie.

Oprócz standardowej oferty drewnianych zegarów, którą posiadamy w naszym sklepie tworzymy również indywidualne projekty w pełni spersonalizowane pod wizję kupującego w większych rozmiarach. Stworzyliśmy już kilkanaście zegarów w stalowych obręczach w średnicach powyżej 100 cm. W kolejnych wpisach na blogu chętnie się z Wami podzielę fotorelacjami z przebiegu tworzenia tych cudeniek, bo naprawdę jest na czym zawiesić oko!

Marzy Ci się naprawdę duży, drewniany zegar ścienny z kawałem pięknej dechy? Napisz do nas wiadomość, porozmawiamy o szczegółach Twojego zamówienia.

Metrowy zegar ścienny z deską dębową – na indywidualne zamówienie.

5 komentarzy

Dodaj komentarz