Mały zegarek stojący z elementem drewna – hit czy kit?

Zegar stojący na kominek, półkę biurko, szafkę czy komodę. Hit czy kit? Przeczytaj wpis zanim ocenisz!

Minimalistyczny zegarek na biurko na baterie to nowy projekt, który ozdobił nasz salon. Jak to się mówi… Sam szewc bez butów chodzi, więc postanowiliśmy wykonać pierwszy pilotażowy projekt zegara do naszego salonu, który można postawić.

Chciałabym przybliżyć Wam efekt końcowy tego projektu i pokrótce opowiedzieć o charakterystyce tego zegara. Zapraszam na wpis o wyjątkowym projekcie jakim jest stojący zegar z drewna.


Nie samymi drewnianymi zegarami na ścianę człowiek żyje!

W naszej pracowni handmade powstały już dziesiątki wyjątkowych drewnianych zegarów ściennych o różnych średnicach z przeróżnych gatunków desek. Takie drewniane dodatki są bestsellerem i można nazwać je hitem sezonu!

Nie możemy narzekać na powtarzalność zamówień, bo mimo tego, że w ofercie mamy średnice 35-70 cm w kolorze białym oraz czarnym to każdy zegar wychodzący spod naszej ręki jest wyjątkowy! Każda użyta deska, która zostaje wybrana przez Klienta ma swoją historię, unikatowy wygląd, kolor oraz kształt.

Jesteśmy dalej głodni nowych pomysłów nowe modele drewnianych zegarów. Pora aby do naszej oferty dołączyło coś nowego, nietuzinkowego, minimalistycznego i nowoczesnego! W ostatnim czasie mieliśmy trochę nowości, które możecie zobaczyć między innymi na poniższej grafice.

Z premier, które miały miejsce w ostatnim czasie mogę przedstawić zegar w stalowej obręczy z cyframi rzymskimi, które są zamocowane na obręczy oraz zegar biurkowy, którego właśnie dotyczy ten wpis.


Biurkowy zegar z elementem drewna w stylu loft – za co go pokochasz?

Oczywiście ten zegar pokochasz go za prawdziwe drewno połączone z tak modną w tym sezonie stalową ramą! Deska, którą samodzielnie wybierzesz pozwoli zadecydować o finalnym wyglądzie zegara. Czy zegar będzie dębowy? Może postawisz na fikuśnego orzecha? Jakie wskazówkii wybierzesz? Tyle pytań i kompozycji jest zależnych tylko od Twojego gustu!

My w swoim projekcie zegara postawiliśmy na klasyczne wskazówki numer 4 z zamontowaną zaślepką zamiast wskazówki sekundowej. Ten model wskazówek nadaje zegarowi minimalistyczny wygląd i podkreśla jego surowość. Natomiast wybrana przez nas dębowa deska z ciekawym oflisem widocznym w dolnej części zegara nadaje pikanterii i charakteru. Całość osadziliśmy w loftowej ramie, którą pomalowaliśmy proszkowo na czarny-mat.

Moim skromnym zdaniem ten stojący zegar z dodatkiem drewna, które sam wybierasz to HIT! Sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach w których właściciele nie chcą wiercić w ścianach, bo np, mają przepiękną cegłę, której im szkoda. Zegar dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ale nie zapominajmy o naszych mini-biurach w home office! To idealny dodatek, który można postawić dosłownie wszędzie, gdzie znajdzie się 20 cm wolnej przestrzeni!


Zegar na biurko – charakterystyka

Co w tym zegarze jest wyjątkowe? Odpowiem bez zastanowienia i najmniejszego zawahania. PROSTOTA w tym zegarze to klucz do sukcesu!

Bez zbędnych kabli, zasilaczy, podświetlenia powstał właśnie minimalistyczny zegar na biurko, który będzie idealnym kompanem w walce z codzienną pracą wykonywaną przed komputerem. Jego bezszelestny mechanizm, który płynie po tarczy nie będzie Cię rozpraszać w walce z mailami.

Charakterystyka produktu:

  • Wymiary stalowej ramy to 20 cm x 20 cm x 5 cm, więc jest to idealny wymiar, który powinien zmieścić się na każdym biurku,
  • Deska, którą samodzielnie wybierasz jest szlifowana oraz impregnowana lakierem bezbarwnym – matowym,
  • Mechanizm zegara jest bezszelestny, płynący po tarczy,
  • Wskazówki w tym modelu klient wybiera samodzielnie,
  • Mechanizm montowany w desce (możliwość zaślepienia tylnej części zegara lub jego powieszenie na ścianę)

Możecie uwierzyć mi na słowo, albo i nie… Praca z zegarem, który stoi obok Was to prawdziwy komfort! Pamiętaj, że Twoje oczy powinny oderwać się na minimum 5 minut zakładając, że spędzasz minimum 60 minut pracy przed komputerem bez przerwy. Oderwanie na chwilkę wzroku od monitora to czynność, za którą Twój wzrok Ci później podziękuje!

tył-stojącego-zegara

Gdzie kupić drewniany zegar stojący?

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.


5 komentarzy

  1. Artykuł jest bogato ilustrowany, co pozwala na dokładne przyjrzenie się detalom tych zegarów. Doceniam, jak szczegółowo opisujesz różne wzory i materiały użyte do ich wykonania. To fantastyczne, że podzieliłeś się tymi pięknymi inspiracjami, które dodadzą charakteru i elegancji każdemu wnętrzu. Dziękuję za wprowadzenie nas w świat drewnianych zegarów stojących i zachęcam do dalszego dzielenia się swoją pasją i talentem. Polecam ten artykuł wszystkim miłośnikom piękna i naturalnego stylu w aranżacji wnętrz.

  2. Wspaniały zegar, robisz świetne rzeczy, które mogą być niesztampowym prezentem dla każdego. I w dodatku styl wpisuje się w modne obecnie i wszechobecne w domach drewno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *