Deska o średnicy 50 cm + wskazówki 10

Zegar w obręczy z deski orzecha

Piękny i mało spotykany wzór usłojenia wraz z ciepłą, ciemnawą i lekko czekoladową barwą wpływa na to, że zegar w obręczy z deski orzecha sam w sobie staje się ważnym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza.

Designerski zegar wykonano z drewna dębowego, które w połączeniu z czarną metalową obręczą oraz prostymi czarnymi wskazówkami stworzy idealnie skomponowaną całość.

dębowy plaster o średnicy 30 cm + wskazówki 6

Dębowy zegar z plastra drewna

Drewniany zegar w klasycznej i bardzo naturalnej formie drewnianego plastra, który został starannie wyszlifowany oraz odpowiednio zabezpieczony.


Dbamy o to, aby nasze zegary służyły latami, dlatego nasze produkty posiadają odpowiednią wilgotność i jeżeli mają pęknięcie to jest ono odpowiednio zabezpieczone. Dla estetyki zegara mechanizm jest ukryty w plastrze drewna, aby z każdej strony prezentował się znakomicie!

Deska o średnicy 50 cm + wskazówki 10

Zegar w obręczy z deski dębowej

Bardzo prosty, nowoczesny, a za razem tak nieoczywisty zegar ścienny w stylu loft wyróżnia się swoim niepowtarzalnym wyglądem i idealnie wpasuje się w nowocześnie urządzone wnętrza, które posiadają już dębowe meble i dodatki.

Czarna obręcz w której zamknięty został kawałek dębowej deski w towarzystwie nowoczesnych wskazówek prezentuje się znakomicie. Ten zegar jest dla osób, które cenią nowoczesne rozwiązania aranżacyjne i prostotę.

deska o średnicy 50 cm + wskazówki 10 + czarne cyfry arabskie

Zegar w obręczy z deski orzecha

Każdy nasz zegar tworzymy własnoręcznie, dokładamy starań by wydobyć z niego to co najpiękniejsze! Dzięki całkowitej personalizacji dopasujesz produkt do swoich oczekiwań.

Możliwość personalizacji cyfr oraz wskazówek w naszych zegarach to wyjątkowa możliwość, która pozwala na stworzenie idealnego zegara do każdego wnętrza. Lubisz nowoczesność połączoną z funkcjonalnością? Ten zegar jest dla Ciebie.